Ara
  • Hümeyra Yasmin

Kalıcı Makyaj Kaş Konturunda süper kampanya


Kalıcı Makyaj Kaş Konturu Uygulaması kısa bir süre için 650 Tl.

Ayrıca Kalıcı Makyaj Kaş Konturu uygulaması; Cep Telefonu Uygulamamızı indirenlere 580 TL,

Bu indirimden faydalanmak için yapmanız gereken basit.Hyasminbeauty cep telefonu uygulamamızı ,cep telefonunuza uygun marketten indirin ( App Store, Google Play yada Windows store ) indirin, işlem öncesi salonumuzda bize gösterin indirimi kapın. İşte bu kadar basit. Hyasminbeauty cep telefonu aplikasyonunu tüm cep telefonu, tablet ve desktop uygulama marketlerinden ( Google play, App Store, Windows Phone store, Windows Store) ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Hyasminbeauty App ile: İpek Kirpik, Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak gibi spesifik güzellik uygulamalarına erişebilir, GPS navigasyonu yardımıyla salonumuza yol tarifi alabilirsiniz.Online güzellik marketimiz üzerinden pay pal ile %100 güvenli alışveriş yapabilir, youtube ve facebook sayfalarımızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki program yardımıyla salonumuza telefonla ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu uygulamamızı indirmek için lütfen linkteki sayfamızı ziyaret ediniz.

http://www.hyasmin.com/cep-telefonu-tablet-uygulamamz

Kalıcı Makyaj Uygulama Örneklerimiz için linkteki web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

http://www.kalicimakyaj.info/orneklerimiz

Detaylar ve randevu için

Hyasminbeauty

Atalar Mahallesi Sultan sokak no 21 kat 2 daire 2-3 Kartal / istanbul

02164885152

Whatsapp 05530203502

#kalıcımakyajmaltepe #güzelliksalonu #kalıcımakyaj #kartal #hyasminbeauty #kampanya #çıkmayanmakyaj #permanentmakeup #makeup #makyajsırları #pratikgüzellikönerileri #kaşkonturu #kaşakılatımı #kalıcımakyajistanbul #kalıcımakyajboyası #kalıcımakyajzararları #kalıcımakyajkampanya #mikrobladingkampanya #mikrobladi #dudakkonturu #kalıcımakyajmakinası #kalıcımakyajuygulaması

82 görüntüleme

H.Yasmin Güzellik Salonu

Atalar Mahallesi Sultan Sokak No:21 Kat:1 Daire:1-2

02164885152

  • w-facebook
  • w-flickr
  • Twitter Clean

İphone, ipad , Android Cep telefonu tablet, Windows 8 Tablet. PC uygulamamamızı App Store, Google Play ve Windows store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek için App Store, Google Play yada Windows Store düğmelerini tıklayın

 

© 2014  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : "Hyasminbeauty kalıcı makyaj  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.