Ara
  • Hümeyra Yasmin

Estetik ve Güzellik Kadın'ın internetteki yeni adresi


Her Kadın Güzeldir. Fakat herkes bakımlı değildir. Bakımlı olmak ve farklı görünmek biz kadınların elinde olan bir şeydir. Günümüz çağında teknolojinin ilerlemesi ile güzellik sektöründe çok büyük ilerlemeler ve hayatımızı kolaylaştıracak pratik uygulamalar gelişti. Artık kendimizde yapacağımız ufak değişikliklerle gerçekten çok farklı ve kalıcı sonuçlar elde edebilecek hale geldik. Fakat asıl sorun bu kadar uygulamayı nasıl takip edeceğiz? Bunlar hakkında nasıl bilgi sahibi olacağız? Hangisi faydalı, hangisi zararlı, nasıl emin olabiliriz?

Biz bu siteyi kurarken sizlerin tek bir tık ile bu gelişmelere ulaşabilmenizi amaçladık ve Güzelliğe Dair Her Şey'i tek bir çatı altında topladık.

www.estetikguzellik.net

Kadının internetteki yeni güzellik adresi

Uzm.Eğt Hümeyra Yasmin Hyasminbeauty İşletmecisi

Op.Dr.Davud Yasmin Webmaster& Ortopedi Travmatoloji Ayak Sağlığı Uzmanı

#estetik #güzellik #hyasminbeauty #hyasminguzellik #web #kadınportalı #güzellikonline #alışveriş #güzelliksalonu

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

H.Yasmin Güzellik Salonu

Atalar Mahallesi Sultan Sokak No:21 Kat:1 Daire:1-2

02164885152

  • w-facebook
  • w-flickr
  • Twitter Clean
Copyright Hyasminbeauty

İphone, ipad , Android Cep telefonu tablet, Windows 8 Tablet. PC uygulamamamızı App Store, Google Play ve Windows store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek için App Store, Google Play yada Windows Store düğmelerini tıklayın

 

© 2014  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : "Hyasminbeauty kalıcı makyaj  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.